סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8105510
nesher@matnasim.org.il
פקס: 04-8210852

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
סוכות-ר.יצחק א ג חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
120
סוכות - צפרירים - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן צפרירים
0-0יום שני 07:30-17:00גן צפרירים
120
סוכות-ר.יצחק א ב חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
120
סוכות - יסמין - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן יסמין
0-0יום שני 07:30-17:00גן יסמין
120
סוכות - טללים - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן טללים
0-0יום שני 07:30-17:00גן טללים
120
סוכות - מרגנית - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן מרגנית
0-0יום שני 07:30-17:00גן מרגנית
120
סוכות - נחשון - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00אלון
0-0יום שני 07:30-17:00אלון
120
סוכות - גבעון א' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גבעון
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גבעון
120
סוכות - גבעון ב' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גבעון
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גבעון
120
קסמי מדע טכנו מדע
ב-ויום חמישי 18:00-19:00אשכול הפייס
185
מחול אחר קבוצה 9
ט-יביום חמישי 19:15-20:30מרכז מוסיקה ואמנויות
ט-יביום שני 20:45-22:00מרכז מוסיקה ואמנויות
280
מחול אחר קבוצה 6
ו-חיום שלישי 20:00-21:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ו-חיום ראשון 15:45-16:45מרכז מוסיקה ואמנויות
265
ספורט גימלאים
40-60יום ראשון 09:30-10:15היכל התרבות נשר
100
מחול אחר קבוצה 8
ט-יאיום חמישי 18:00-19:15מרכז מוסיקה ואמנויות
ט-יאיום ראשון 19:30-20:45מרכז מוסיקה ואמנויות
280
להקת המתנ"ס - החברים של רני בוגרת
ח-יאיום חמישי 16:30-21:15מרכז מוסיקה ואמנויות
250
סוכות - זמירים - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן זמירים
0-0יום שני 07:30-17:00גן זמירים
120
סוכות - חבצלת - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן חבצלת
0-0יום שני 07:30-17:00גן חבצלת
120
סוכות - חמדה - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן חמדה
0-0יום שני 07:30-17:00גן חמדה
120
סוכות - אופירה - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן אופירה
0-0יום שני 07:30-17:00גן אופירה
120
סוכות - הלוטם - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן הלוטם
0-0יום שני 07:30-17:00גן הלוטם
120
אומנות לחימה- 220
א-ייום רביעי 18:00-19:30אולם אגרוף - מועדון אשכול
א-ייום ראשון 18:00-19:30אולם אגרוף - מועדון אשכול
220
מחול אחר-קבוצה 5
ד-ויום חמישי 16:00-17:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ד-ויום רביעי 16:00-17:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
מחול אחר קבוצה 4
ד-ויום חמישי 16:00-17:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ד-ויום ראשון 17:45-18:45מרכז מוסיקה ואמנויות
265
מחול אחר קבוצה 2
ב-דיום שלישי 17:45-18:30מרכז מוסיקה ואמנויות
ב-דיום ראשון 18:45-19:30מרכז מוסיקה ואמנויות
255
מחול אחר קבוצה 10
יא-יביום חמישי 20:30-21:45מרכז מוסיקה ואמנויות
יא-יביום ראשון 20:45-22:00מרכז מוסיקה ואמנויות
280
מחול אחר קבוצה 1
5-6יום שלישי 17:00-17:45מרכז מוסיקה ואמנויות
175
מחול אחר טרום עתודה
5-6יום ראשון 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
440
מחול אח. עתודה מורחב
0-0יום רביעי 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
560
מחול אחר גן שנה ראשנ
5-6יום שלישי 16:10-16:55מרכז מוסיקה ואמנויות
175
בלט גילאים 6-7
6-7יום חמישי 17:45-18:30היכל התרבות נשר
6-7יום שני 17:45-18:30היכל התרבות נשר
280
בלט גילאים 8-10
ב-דיום חמישי 18:30-19:30היכל התרבות נשר
ב-דיום שני 18:30-19:30היכל התרבות נשר
280
מחול אחר קבוצה B3
ד-היום חמישי 17:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ד-היום ראשון 16:45-17:45מרכז מוסיקה ואמנויות
265
מחול אחר קבוצה A3
ב-גיום רביעי 17:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ב-גיום שני 17:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
התעמלות משולבת
165
אינגליש קידס
5-7יום שלישי 17:00-17:45ורדים
160
אורגן 45 דק' אנג'לה
4-50יום שני 16:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
אורגן 60 דק' אילנה
7-80יום שני 16:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
אורגן 60 דק' אנג'לה
0-0יום שני 16:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
פסנתר 30 דק' אילנה
6-70יום שלישי 14:30-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 30 דק' אנג'לה
4-80יום שני 16:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 30 דק' ג'ניה
7-60יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 45 דק' אילנה
6-80יום שלישי 14:30-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 45 דק' ג'ניה
7-60יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 60 דק' אילנה
6-80יום שלישי 16:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
פסנתר 60 דק' ג'ניה
7-60יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
סוכות - החורש - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן כליל החורש
0-0יום שני 07:30-17:00גן כליל החורש
120
התעמל. אמנותית 4-7
4-7יום רביעי 18:30-19:15בית לנדאו
4-7יום שני 18:30-19:15בית לנדאו
200
פנאי לי
4-7יום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס נשר
160
טניס מבוגר. פעם בשבו
18-70יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
18-70יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
18-70יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס כיתות ב-ה
5-70יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
5-70יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
5-70יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
350
טניס ילדים ימי ב'-ה'
5-12יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
5-12יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
5-12יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס ילדים ימי א'-ד'
5-12יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
5-12יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
5-12יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס גנים (חד-שבועי)
5-70יום רביעי 17:30-18:15אשכול הפייס
5-70יום שני 17:30-18:15אשכול הפייס
5-70יום ראשון 17:30-18:15אשכול הפייס
180
טכנולוגיה ד'-ו'
ד-ויום חמישי 18:00-19:00ורדים
230
מחול אחר קבוצה 7
ז-טיום רביעי 20:00-21:15מרכז מוסיקה ואמנויות
ז-טיום שני 18:00-19:15מרכז מוסיקה ואמנויות
280
בלט גילאים 3-5
4-5יום חמישי 17:00-17:45היכל התרבות נשר
190
קארטה בוגרים
0-0יום חמישי 20:00-21:00ורדים
0-0יום שני 20:00-21:00ורדים
240
קארטה דמי בר שוטוק.
90
קארטה חד - שבועי
180
קארטה מתחילים ב'
3-6יום חמישי 17:45-18:30ורדים
3-6יום שני 17:45-18:30ורדים
230
קארטה מתקדמים ב'
0-0יום חמישי 18:15-19:00ורדים
0-0יום שני 18:15-19:00ורדים
230
קסמי מ. אוירונאוטיקה
ו-חיום שלישי 18:00-19:15אשכול הפייס
220
שחמט פעם בשבוע
6-70יום שישי 13:30-15:00סביון
6-70יום חמישי 17:00-18:00סביון
6-70יום ראשון 17:00-18:00סביון
200
שחמט פעמיים בשבוע
6-70יום חמישי 18:30-20:00סביון
6-70יום ראשון 18:30-20:00סביון
300
שחמט מתקדמים 5+ פעם
7-70יום שישי 13:30-15:00סביון
7-70יום חמישי 17:00-18:30סביון
7-70יום ראשון 17:00-18:30סביון
200
שחמט מתקדמים פעמיים
5-70יום חמישי 18:30-20:00סביון
5-70יום ראשון 18:30-20:00סביון
300
קרב מגע ישראלי בוגר.
ו-יביום חמישי 18:30-19:45בית לנדאו
ו-יביום שלישי 18:30-19:45בית לנדאו
200
קרב מגע ישראלי 5-7
5-7יום חמישי 16:45-17:30בית לנדאו
5-7יום שלישי 16:45-17:30בית לנדאו
180
קרב מגע ישראלי 8-11
ב-היום חמישי 17:30-18:15בית לנדאו
ב-היום שלישי 17:30-18:15בית לנדאו
180
אורגן 45 דק' אילנה
6-80יום שלישי 16:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
שף בכייף גילאי 6-9
6-9יום ראשון 17:00-18:30חצב
220
סוכות-ר.יצחק א א חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
120
סוכות-גלילות ב' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גלילות
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גלילות
120
סוכות -גלילות ג' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גלילות
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גלילות
120
סוכות- גלילות א' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גלילות
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גלילות
120
סוכות ב.יהושע ג' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
120
סוכות ב.יהושע א' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
120
סוכות ב.יהושע ב' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר בית יהושע
120
סוכות - רבין ג' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
120
סוכות - רבין א' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
120
סוכות - רבין ב' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
120
סוכות - גבעון ג' חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00בית הספר גבעון
0-0יום שני 07:30-17:00בית הספר גבעון
120
קרב מגע פעם בשבוע
0-0יום ראשון 17:00-18:00בית לנדאו
150
כדורשת 18+
18-25יום שלישי 20:00-21:30בית הספר בית יהושע
160
אומנות לחימה- 130
א-ויום ראשון 18:00-19:30אולם אגרוף - מועדון אשכול
130
גיטרה 45 דק' אסף אלב
390
סוכות - רעים - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן רעים
0-0יום שני 07:30-17:00גן רעים
120
אורגן 45 דק'
0-0יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
ג'אז גנים
3-6יום רביעי 17:30-18:15ורדים
3-6יום שני 17:30-18:15ורדים
170
ג'אז ה'-ו'
ד-ויום רביעי 19:00-20:00ורדים
ד-ויום שני 19:00-20:00ורדים
170
ג'אז חד- שבועי
130
ג'אז חטיבה+תיכון
ו-יאיום רביעי 20:00-21:00ורדים
ו-יאיום שני 20:00-21:00ורדים
170
גיאז גנים גיל 4-5
3-6יום רביעי 17:15-18:00אשכול הפייס
3-6יום ראשון 17:15-18:00אשכול הפייס
170
ג'אז כיתות ד-ו
ג-ויום רביעי 18:00-19:00אשכול הפייס
ג-ויום ראשון 18:00-19:00אשכול הפייס
170
ג'ודו 6-8
6-8יום רביעי 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
6-8יום ראשון 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
210
ג'ודו 9-12
ג-ויום רביעי 18:30-19:30בית הספר רמת יצחק "א"
ג-ויום ראשון 18:30-19:30בית הספר רמת יצחק "א"
210
גנים
4-6יום רביעי 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
4-6יום ראשון 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
210
גימבורי חד פעמי
1-6יום שלישי 16:00-18:00בית לנדאו
1-6יום שני 16:00-18:00בית לנדאו
1-6יום ראשון 10:00-12:00בית לנדאו
3120
גימבורי מנוי 50 שח
1-6יום שלישי 16:00-18:00בית לנדאו
1-6יום שני 16:00-18:00בית לנדאו
1-6יום ראשון 10:00-12:00בית לנדאו
13000
הכנה לכיתה א רביעי
0-0יום ראשון 17:00-18:00אלון
160
התעמלות אמנות. ב'-ג'
א-ביום רביעי 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
א-ביום שני 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
200
התעמלות אמנות גנים+א
5-7יום רביעי 17:15-18:00היכל ספורט שיטה
5-7יום שני 17:15-18:00היכל ספורט שיטה
200
התיעמלות אמנותית ד-ה
ד-ויום רביעי 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
ד-ויום שני 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
200
אקורד
20-60יום רביעי 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
160
ביטוח תאונות אישיות
35
מ.ילדים,נוער,חיילים
100
מנוי חודשי
3240
מנוי חצי שנתי
2800
מנוי שלושה חודשים
2960
מנוי שנתי
2520
חובבי טבע 6-10 יום א
0-0יום ראשון 13:00-14:30בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
160
חובבי טבע 6-10 יום ב
א-ויום שני 13:00-14:30בית הספר בית יהושע
160
חובבי טבע 6-10 יום ד
0-0יום רביעי 13:00-14:30בית הספר רמת יצחק "א"
160
חובבי טבע 6-10 יום ה
0-0יום חמישי 13:00-14:30בית הספר גלילות
160
טכנולוגיה א'-ג'
6-9יום חמישי 17:00-18:00ורדים
190
טרום כלי
0-0יום שלישי 17:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
160
כדור סל גן חובה
5-6יום חמישי 17:30-18:15בית הספר רמת יצחק "א"
5-6יום שלישי 17:30-18:15בית הספר רמת יצחק "א"
170
כדור סל חד שבועי
120
כדור סל כתות א-ב
6-8יום חמישי 16:45-17:30בית הספר רמת יצחק "א"
6-8יום שלישי 16:45-17:30בית הספר רמת יצחק "א"
170
כדור סל כתות ג
ב-גיום חמישי 18:15-19:00בית הספר רמת יצחק "א"
ב-גיום שלישי 18:15-19:00בית הספר רמת יצחק "א"
170
כדור סל כתות ד'-ו'
א-ויום חמישי 16:00-16:45בית הספר רמת יצחק "א"
א-ויום שלישי 16:00-16:45בית הספר רמת יצחק "א"
170
כינור 30 דק' יעקב
5-12יום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
כינור 45 דק' יעקב
א-טיום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
380
כינור 60 דק' יעקב
א-יאיום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
כינור זוגי 45 דק'
א-יאיום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
180
תזמורת כנרים 45 דק'
0-0יום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
החברים של רני צעירה
ד-חיום חמישי 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
250
כתום תפוז בוגרת
ז-יביום רביעי 16:45-21:30מרכז מוסיקה ואמנויות
170
כתום תפוז צעירה
א-ויום רביעי 16:45-21:30מרכז מוסיקה ואמנויות
150
אורגנית בית יהושוע
0-0יום חמישי 12:00-14:30בית הספר בית יהושע
110
אורגנית רמות יצחק א'
6-12יום שני 12:00-14:30בית הספר רמת יצחק "א"
110
כינור בית ספר מנגן
6-12יום ראשון 08:00-14:00בית הספר רמת יצחק "א"
110
אורגנית רבין
0-0יום שלישי 12:00-14:30בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
0-0יום ראשון 12:00-14:30בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
110
אורגן 45 דק' אינה
0-0יום שני 13:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
אורגן 60 דק'
א-ויום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
אורגן 60 דק' אינה
0-0יום שני 13:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
פסנתר 30 דק'
0-0יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 45 דק'
0-0יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 45 דק' אינה
0-0יום שני 13:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 60 דק'
א-ויום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
פסנתר 60 דק' אינה
0-0יום שני 13:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
ציור ואומנות 5-6
5-6יום שלישי 17:00-17:45אלון
170
ריקודים סלונים B
18-70יום רביעי 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
150
פיתוח קול 45 דק'
0-0יום שלישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
380
פיתוח קול 60 דק'
0-0יום שלישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
תיאוריה סולפדג'
א-טיום שני 16:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
50
תזמורת כלי נשיפה
א-ייום שלישי 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
שפ בכייף גילאי 9-13
ג-זיום ראשון 18:30-20:00חצב
220
התמל. אמנות נבחרת
0-0יום רביעי 16:00-17:00היכל ספורט שיטה
0-0יום שני 16:00-17:00היכל ספורט שיטה
270
ציור 6-12
6-12יום ראשון 16:45-18:00אשכול הפייס
180
אנגלית ג- ד
ב-דיום ראשון 17:45-18:30אלון
160
אומנות לחימה -300
ו-יביום חמישי 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
ו-יביום רביעי 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
ו-יביום ראשון 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
300
אנגלית א-ב
א-ביום ראשון 17:00-17:45אלון
160
מחול. עתודה חל. 7-10
ז-יביום רביעי 18:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
ז-יביום שני 19:15-20:45מרכז מוסיקה ואמנויות
460
גיאז כיתות א-ג
א-ביום רביעי 16:30-17:15אשכול הפייס
א-ביום ראשון 16:30-17:15אשכול הפייס
170
ג'אז א'-ב'
0-0יום רביעי 18:15-19:00ורדים
0-0יום שני 18:15-19:00ורדים
170
ג'אז ג'-ד'
ב-גיום רביעי 16:45-17:30ורדים
ב-גיום שני 16:45-17:30ורדים
170
קראטה מתקדמים ג'
א-ביום חמישי 19:00-19:45ורדים
א-ביום שני 19:00-19:45ורדים
230
קפוארה - גנים
3-6יום ראשון 17:00-17:45ורדים
180
קפוארה כיתות א'-ב'
א-ויום ראשון 17:45-18:45ורדים
180
בלט 6-7 חד שבועי
0-0יום חמישי 17:45-18:30היכל התרבות נשר
190
ה. אומנותית-חד שבועי
0-0יום רביעי 18:30-19:15בית לנדאו
0-0יום שני 18:30-19:15בית לנדאו
140
פאנקי ביט 9-12
ג-ויום חמישי 17:00-18:00אשכול הפייס
ג-ויום שלישי 16:00-17:00אשכול הפייס
240
קסמי מדע א'-ב'
6-8יום חמישי 17:00-18:00אשכול הפייס
185
סוכות - דרורים - חוץ
0-0יום שלישי 07:30-17:00גן דרורים
0-0יום שני 07:30-17:00גן דרורים
120
ספורט לי מבוגרים
40-60יום שני 19:00-20:00בית לנדאו
150
התעמלות אמנותית ג-ו
א-ויום רביעי 18:30-19:15בית לנדאו
א-ויום שני 18:30-19:15בית לנדאו
200
פאנקי ביט 6-8
6-8יום חמישי 18:00-19:00אשכול הפייס
6-8יום שלישי 17:00-18:00אשכול הפייס
240
  • עורך דין בקריות
  • עיריית נשר
  • מתנסנט