חוגים | רשת המתנ"סים נשר

סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8105510
nesher@matnasim.org.il
פקס: 04-8210852

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
אנגלית כיתה ד' - ו'
0-0יום שני 18:00-19:00אשכול הפייס
220
גן אירוסים
510
גן דובדבן
510
גן דרורים
510
גן הרדוף
510
גן אופירה
510
קיק בוקס - 130
א-ויום ראשון 18:00-19:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
130
מתחילים: גנים+ א'
3-6יום חמישי 17:45-18:30ורדים
3-6יום שני 17:45-18:30ורדים
230
מתקדמים א'
ב-דיום חמישי 18:30-19:15ורדים
ב-דיום שני 18:30-19:15ורדים
230
ריקודי סלונים - ריקודים סלונים מבוגר
18-80יום שלישי 18:30-19:30מרכז מוסיקה ואמנויות
150
דרמה - תאטרון א'-ג'
6-9יום חמישי 17:00-18:00ורדים
250
גן צפרירים
510
צהרון בית יהושוע- ב'
640
צהרון בית יהושוע -ג'
ב-גיום שלישי 13:30-17:00בית הספר בית יהושע
ב-גיום שני 13:30-17:00בית הספר בית יהושע
ב-גיום ראשון 13:30-17:00בית הספר בית יהושע
950
צהרון בית יהושוע-א'
640
צהרון גבעון - ג'
ב-גיום שלישי 13:30-17:00בית הספר גבעון
ב-גיום שני 13:30-17:00בית הספר גבעון
ב-גיום ראשון 13:30-17:00בית הספר גבעון
950
צהרון גבעון- א'
640
צהרון גבעון- ב'
640
צהרון גלילות - ג'
ב-גיום שלישי 13:30-17:00בית הספר גלילות
ב-גיום שני 13:30-17:00בית הספר גלילות
ב-גיום ראשון 13:30-17:00בית הספר גלילות
950
צהרון גלילות- א'
640
צהרון גלילות- ב'
640
צהרון ר. יצחק א'- א'
640
צהרון ר. יצחק א'- ב'
640
צהרון ר. יצחק א'- ג'
ב-גיום שלישי 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
ב-גיום שני 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
ב-גיום ראשון 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
950
צהרון רבין - ג'
ב-גיום שלישי 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
ב-גיום שני 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
ב-גיום ראשון 13:30-17:00בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
950
צהרון רבין- א'
640
צהרון רבין- ב'
640
גן מרגנית
510
גן נוריות
510
גן נחשון
510
גן טללים
510
גן יסמין
510
תנועה לגילאי 3-4
0-0יום שני 17:30-18:15אשכול הפייס
180
דרמה - תאטרון ד'-ו'
ג-ויום חמישי 18:00-19:00ורדים
250
בוגרים
18-80יום חמישי 20:00-21:30ורדים
18-80יום שני 20:00-21:30ורדים
240
מתקדמים ב'
ג-היום חמישי 19:15-20:00ורדים
ג-היום שני 19:15-20:00ורדים
230
אומנות פלסטית
0-0יום שלישי 17:00-18:00אשכול הפייס
180
גן חורש
3-0יום שני 14:00-17:00אלון
3-0יום ראשון 14:00-17:00אלון
510
גן ורדים
510
גן זמירים
510
גן חבצלת
510
גיטרה 30 דק'- דן
5-120יום חמישי 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
בלט - 6-7
6-7יום חמישי 17:45-18:30היכל התרבות נשר
190
בלט - 3-5
4-5יום חמישי 17:00-17:45היכל התרבות נשר
190
טכנו מדע - ג-ה
ב-דיום חמישי 18:30-19:20אשכול הפייס
185
קסמי מדע - א-ב
6-7יום חמישי 17:30-18:30אשכול הפייס
185
קיק בוקס - 300
ו-יביום חמישי 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
ו-יביום רביעי 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
ו-יביום ראשון 19:30-21:00אולם אגרוף - מועדון אשכול
300
קיק בוקס - 220
א-ייום רביעי 18:00-19:30אולם אגרוף - מועדון אשכול
א-ייום ראשון 18:00-19:30אולם אגרוף - מועדון אשכול
220
ריקודי עם מבוגרים
-יום שני 10:00-12:00היכל התרבות נשר
105
ביטוח תאונות אישיות
0-0יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
35
ילדים, נוער וחיילים
0-0יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
100
מנוי חודשי
18-70יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
135
מנוי חצי שנתי
0-0יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
0-0יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
2800
מנוי שלושה חודשים
18-70יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
2960
מנוי שנתי
18-70יום שלישי 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום שני 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
18-70יום ראשון 07:30-22:00היכל ספורט שיטה
2520
ג'אז ג'-ד'
ב-גיום רביעי 16:45-17:30ורדים
ב-גיום שני 16:45-17:30ורדים
170
ג'אז גנים
4-5יום רביעי 17:30-18:15ורדים
4-5יום שני 17:30-18:15ורדים
170
ג'אז חט"ב+תיכון
ו-יביום רביעי 20:00-21:00ורדים
ו-יביום שני 20:00-21:00ורדים
200
ג'אז-ה'-ו'
ד-ויום רביעי 19:00-20:00ורדים
ד-ויום שני 19:00-20:00ורדים
170
חד שבועי
130
מתחילים: כיתות ב' +
א-ביום חמישי 17:00-17:45ורדים
א-ביום שני 17:00-17:45ורדים
230
דמי חניך
90
חד- שבועי
180
כדורגל - בעלי מוגבלויות
6-12יום שני 17:15-18:15מתנ"ס נשר
180
ג'ודו - חד שבועי
150
פיתוח קול 60 דק'
10-120יום רביעי 16:00-21:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
פיתוח קול 45 דק'
10-120יום שלישי 16:00-21:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
שחמט פעמיים בשבוע
6-70יום שלישי 17:00-20:00סביון
6-70יום שני 17:00-20:00סביון
6-70יום ראשון 17:00-20:00סביון
300
הכנה לכיתה א'
5-6יום ראשון 17:00-18:00אלון
160
ג'אז א'-ב'
6-7יום רביעי 18:15-19:00ורדים
6-7יום שני 18:15-19:00ורדים
170
טניס ילדים ימי א',ד'
4-11יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
4-11יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס גנים (חד שבועי)
4-5יום רביעי 17:30-18:15אשכול הפייס
4-5יום שני 17:30-18:15אשכול הפייס
4-5יום ראשון 17:30-18:15אשכול הפייס
180
חצוצרה 45 דק'
5-120יום שני 17:00-17:45מרכז מוסיקה ואמנויות
370
חובבי טבע - 6-10
א-ויום שני 13:00-14:30בית הספר בית יהושע
160
חובבי טבע - 6-10
א-ויום רביעי 13:00-14:30בית הספר רמת יצחק "א"
160
חובבי טבע - 6-10
א-ויום חמישי 13:00-14:30בית הספר גלילות
160
חובבי טבע - 6-10
א-ויום ראשון 13:00-14:30בית הספר רמת יצחק "ב" ע"ש רבין
160
להקת אקורד
25-120יום רביעי 20:00-21:00מרכז מוסיקה ואמנויות
160
התעמלות אמנותית ד-ה
ד-ויום רביעי 18:00-19:00היכל ספורט שיטה
ד-ויום שני 18:00-19:00היכל ספורט שיטה
200
התעמלות אמנותית גן+א
5-7יום רביעי 17:15-18:00היכל ספורט שיטה
5-7יום שני 17:15-18:00היכל ספורט שיטה
200
התעמלות אמנותית ב'-ג
א-ביום רביעי 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
א-ביום שני 16:30-17:15היכל ספורט שיטה
200
ה. אמנותית נבחרת
0-0יום רביעי 16:00-17:00היכל ספורט שיטה
0-0יום שני 16:00-17:00היכל ספורט שיטה
270
גיטרה 60 דק'- דן
5-120יום חמישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
גיטרה 45 דק'- דן
5-120יום חמישי 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
ג'ודו - גנים
4-6יום רביעי 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
4-6יום ראשון 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
210
ג'ודו - 9-12
ג-ויום רביעי 18:30-19:30בית הספר רמת יצחק "א"
ג-ויום ראשון 18:30-19:30בית הספר רמת יצחק "א"
210
ג'ודו - 6-8
6-8יום רביעי 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
6-8יום ראשון 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
210
בלט 8-10
ב-דיום חמישי 18:30-19:30היכל התרבות נשר
190
בלט - 6-7 חד שבועי
0-0יום חמישי 18:30-19:30היכל התרבות נשר
0-0יום שני 18:30-19:30היכל התרבות נשר
190
טניס ילדים ימי ב',ה'
5-11יום חמישי 16:45-17:30אשכול הפייס
5-11יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס מבוגרים חד שבוע
0-0יום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
0-0יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
0-0יום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
240
טניס כתות ב-ה
א-דיום רביעי 16:45-17:30אשכול הפייס
א-דיום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
א-דיום ראשון 16:45-17:30אשכול הפייס
350
טרום חובה + חובה
4-5יום שני 17:30-18:15היכל ספורט שיטה
120
כדורסל - חד שבועי
4-11יום חמישי 16:00-19:00בית הספר רמת יצחק "א"
4-11יום שלישי 16:00-19:00בית הספר רמת יצחק "א"
120
כתות א-ב/ כלל נשר
6-7יום חמישי 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
6-7יום שלישי 17:00-17:45בית הספר רמת יצחק "א"
170
כתות א-ב/מ-ר.יצחק א'
6-7יום חמישי 16:15-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
6-7יום שלישי 16:15-17:00בית הספר רמת יצחק "א"
170
כתות ג - כלל נשר
ב-גיום חמישי 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
ב-גיום שלישי 17:45-18:30בית הספר רמת יצחק "א"
170
כתות ג - מ-ר.יצחק א'
ב-ביום חמישי 15:30-16:15בית הספר רמת יצחק "א"
ב-ביום שלישי 15:30-16:15בית הספר רמת יצחק "א"
170
כתות ד-ה - כלל נשר
ג-היום חמישי 15:30-16:15בית הספר רמת יצחק "א"
ג-היום שלישי 15:30-16:15בית הספר רמת יצחק "א"
170
כדורשת 18+
18-25יום שלישי 20:30-22:00בית הספר בית יהושע
120
כדורשת נבחרת
0-0יום שלישי 20:30-22:00בית הספר בית יהושע
60
כינור 30 דק' יעקב
4-120יום ראשון 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
כינור 45 דק'- יעקב
5-120יום שלישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
380
כינור 60 דק'- יעקב
5-120יום שלישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
תזמורת כנרים- יעקב
5-120יום שלישי 17:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
החברים של רני צעירה
ב-דיום חמישי 16:45-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
250
החברים של רני קטנטני
6-8יום ראשון 17:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
250
כתום תפוז להקה בוגרת
ז-יביום רביעי 16:00-18:00מרכז מוסיקה ואמנויות
170
פסנתר 30 דק'- אנג'לה
5-120יום חמישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
כתום תפוז להקה צעירה
א-ויום רביעי 17:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
150
פרוייקט ביה"ס מנגן
5-120יום חמישי 12:40-13:25בית הספר בית יהושע
110
פרוייקט ביה"ס מנגן
5-8יום שני 12:40-13:25מרכז מוסיקה ואמנויות
110
פרוייקט ביה"ס מנגן
5-8יום ראשון 12:40-13:25מרכז מוסיקה ואמנויות
110
ספורט גימלאים
40-60יום שני 09:00-10:00היכל התרבות נשר
110
FBABY
0-0יום שלישי 17:00-17:45אשכול הפייס
180
פ.ביט F4 חטיבה+תיכון
ו-יאיום חמישי 19:00-20:00אשכול הפייס
ו-יאיום שלישי 19:00-20:00אשכול הפייס
240
פאנקי ביט F.T1טכניקה
ו-יאיום רביעי 17:15-18:15אשכול הפייס
120
פאנקי ביט F.T2טכניקה
ו-יאיום רביעי 18:15-19:30אשכול הפייס
120
פאנקי ביט F1 א'-ב'
6-7יום חמישי 18:00-19:00אשכול הפייס
6-7יום שלישי 18:00-19:00אשכול הפייס
240
פאנקי ביט F2 ג'-ו'
ב-היום חמישי 17:00-18:00אשכול הפייס
ב-היום שלישי 16:00-17:00אשכול הפייס
240
פאנקי ביט FBחד שבועי
5-12יום חמישי 17:00-18:00אשכול הפייס
5-12יום שלישי 18:00-19:00אשכול הפייס
180
אורגן 45 דק'- אילנה
5-120יום ראשון 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
אורגן 45 דק'- אנג'לה
5-120יום חמישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
אורגן 45 דק' טטיאנה
5-120יום חמישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
365
אורגן 60 דק'- אילנה
5-120יום ראשון 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
אורגן 60 דק' אנג'לה
5-120יום חמישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
אורגן 60 דק'- טטיאנה
5-120יום חמישי 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
450
פסנתר 30 דק'- אילנה
5-120יום ראשון 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 30 דק'- טטיאנה
5-120יום ראשון 14:30-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 30 דק'-ג'ניה
10-120יום שלישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
פסנתר 45 דק'- אילנה
5-120יום ראשון 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 60 דק'- ג'ניה
5-120יום שלישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
פסנתר 45 דק'- טטיאנה
5-120יום שני 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 45 דק'- ג'ניה
0-0יום שלישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 45 דק'- אנג'לה
5-120יום חמישי 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
פסנתר 60 דק'- אילנה
5-120יום ראשון 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
פסנתר 60 דק'- אנג'לה
5-120יום חמישי 15:00-19:00מרכז מוסיקה ואמנויות
480
תנועה לגילאי 5-6
0-0יום שני 18:15-19:00אשכול הפייס
180
תנועה מגיל 2-3
0-0יום שני 16:45-17:30אשכול הפייס
180
שחמט - 7-12
6-0יום שני 17:00-18:00אשכול הפייס
160
ריקודי עם
-יום ראשון 19:30-23:30בית לנדאו
4000
ק.מ.י פעם בשבוע
0-0יום ראשון 17:00-18:00בית לנדאו
150
ק.מ.י - מבוגרים
ו-יום חמישי 18:30-19:45בית לנדאו
ו-יום שלישי 18:30-19:45בית לנדאו
200
ק.מ.י - 8-11
ב-היום חמישי 17:30-18:15בית לנדאו
ב-היום שלישי 17:30-18:15בית לנדאו
180
ק.מ.י - 5-7
5-7יום חמישי 16:45-17:30בית לנדאו
5-7יום שלישי 16:45-17:30בית לנדאו
180
קפוארה גילאי 9-12
ג-ויום רביעי 16:00-17:00ורדים
ג-ויום ראשון 16:00-17:00ורדים
220
קפוארה גילאי 7-8
א-ויום רביעי 17:00-18:00ורדים
א-ויום ראשון 17:45-18:45ורדים
220
קפוארה גילאי 4-6
3-6יום ראשון 17:00-17:45ורדים
180
ציור - 6-12
6-12יום ראשון 16:45-18:00אשכול הפייס
180
ריקודי סלונים - ריקודים סלונים ילדים
5-18יום שלישי 17:30-18:30מרכז מוסיקה ואמנויות
5-18יום ראשון 17:30-18:30מרכז מוסיקה ואמנויות
180
פסנתר 60 דק'- טטיאנה
5-120יום שלישי 15:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
390
שחמט פעם בשבוע
6-70יום שלישי 17:00-20:00סביון
6-70יום שני 17:00-20:00סביון
6-70יום ראשון 17:00-20:00סביון
200
אנגלית כיתה- א'-ג'
6-0יום שני 17:00-18:00אשכול הפייס
220
תופים 30 דק'- יורי
5-120יום שני 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
265
תופים 45 דק'- יורי
5-120יום שני 14:00-20:00מרכז מוסיקה ואמנויות
370
  • עורך דין בקריות
  • עיריית נשר
  • מתנסנט |חוגים